A K D A G L A R

Yükleniyor

Kurumsal

Ana Sayfa Kurumsal

Hakkımızda

Akdağlar, 85 yılı aşan tecrübesi ile içinde bulunduğu tüm sektörlerde lider rolünü üstlenmeye devam ederken, dinamik ve çalışkan ekibiyle de ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunmaktadır.

Akdağlar’ın ana iş kolu olan madencilik alanında agrega ve kum imalatı yapılmaktadır. 2015 yılında yapılan kapasite artışıyla, yıllık 10 milyon ton üretim ve satış miktarı hedeflenmiştir.

İnşaat sektöründe birbirinden önemli projelere imza atmış olan Akdağlar, AKPLAZA Ofis Kompleksi ile 2015 European Property Awards yarışmasında Türkiye’nin en iyi ofis projesi ödülüne layık görülmüştür.

Asfalt sektörüne 2011 yılında güçlü bir giriş yapan Akdağlar, bugün ülkenin en büyük asfalt üreticilerinden biri konumundadır.

Her sektöre kaliteli çözümler sunan Akdağlar, 85 yıldır durmadan çalışarak bir avuç topraktan koca bir medeniyet kurmaya ve hayatı güzelleştirmeye devam ediyor.

Image hover effect image

1930'dan Bu yana
Prestij İstikrar ve Güvenle...

AKDAĞLAR

Image hover effect image

BİTMEYEN ENERJİMİZİ TECRÜBEMİZLE BİRLEŞTİRİYOR YAŞAMIN HER ANINI GÜZELLEŞTİREN ÇÖZÜMLER ÜRETİYORUZ.


Lider ve idealist kimliğimizle araştırmacılık, yenilikçilik ve yetkinlik değerlerine olan inancımız devam etmektedir. Teknolojinin sunduğu imkânlardan yararlanarak bilgi ve verilere dayalı kararlar almamız, etkin kaynak kullanımımız, toplumsal sorumluluğun bilincinde saydamlık anlayışından vazgeçmememiz, hoşgörü ve dayanışmaya verdiğimiz önem, ülke ekonomisine ve istihdama olan katkımız var olan gücümüzü artırmaktadır.

Vizyonumuz


85 yılı aşan tecrübemizle iş geliştirme fırsatlarına açık, çözüm odaklı, dinamik, çalışkan ve potansiyeli yüksek bir ekip olmanın yanı sıra, paydaşlarımızın beklentilerini daima karşılayan ve verdiği hizmetlerle ülke ekonomisine de katkıda bulunan örnek bir şirket olmaktır.

Misyonumuz

Kali̇te, Ürün, Çevre ve İş Güvenli̇ği̇ Poli̇tikası

Faaliyet gösterdiğimiz agrega üretimi sektöründe kalite, iş güvenliği ve çevreyi korumaktan ödün vermeden müşterileri memnuniyetini üst seviyede tutmak ve bunu gerçekleştirebilmek için,

  • Agrega üretimimizde, teknolojinin en yeni olanaklarından yararlanarak, yasal şartlara ve standartlara uygun ürün üretmek,
  • Müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak,
  • İlgili taraflarımız ile işbirliği içinde ve sisteme uyumlarını sağlayarak sürekli iyileştirilmelerine yardımcı olmak, beklentilerini anlamak, analiz etmek,
  • Sektörümüzdeki ilgili taraflar ile sürekli iletişim ve iş birliği içerisinde olmak, ortak çalışmalara katılmak,
  • Şirketimizin amaç ve bağlamına uygun ve stratejik yönünü destekleyen sistem sürekliliğini sağlamak, faaliyetlerimiz için gerekli kaynak ihtiyaçlarını belirlemek ve geliştirmek, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın kişisel ve mesleki gelişimi için gerekli olanakları sağlayarak her seviyede yapıcı katılımlarını sağlamak ve Yönetim Sistemleri’nin etkinliğini arttırmak ve performansını arttırmak,
  • İşle ilgili yaralanma ve sağlığın bozulmasının önlenmesi için güvenli ve sağlıklı çalışma koşullarını sağlamak, iş kazalarının önlenmesi ve çalışanların ve tüm ilgili tarafların iş sağlığı ve güvenliği farkındalığını arttırmak ve iş sağlığı ve güvenliği kültürünü yaygınlaştırmak, tehlikeleri ortadan kaldırmak ve İSG risklerini azaltmak,
  • Çalışanlar ve Çalışan temsilcilerinin katılımını sağlamak,
  • Entegre Yönetim Sistemi’ni, Kalite, Çevre ve İş Güvenliği/Sağlık kanun/ yönetmelik/ standartlarını ve diğer şartları yerine getirecek şekilde üretimimizi sürekli geliştirmek ve iyileştirmek, yasal gereklilikleri ile birlikte uygulayarak kaliteyi sunmak, iş sağlığı ve güvenliğini, etkin atık yönetimini sağlamak ve kirliliğin önlenmesi, çevreyi korumak ve üretim sonrası doğaya yeniden kazandırma projeleri ile çevreye olan etkinin önlenmesini sağlamaktır.