A K D A G L A R

Yükleniyor

Akdağlar Asfalt

Ana Sayfa Grup Şirketleri Akdağlar Asfalt

Grup Şirketleri

Kaliteli hizmet anlayışıyla, asfalt üretimi ve yol yapım faaliyetlerinde lider marka olmak hedefiyle yola çıkmış olan AKDAĞLAR çalışmalarını bu yönde sürdürecektir.

Misyonumuz; yüklenicisi olduğumuz işleri zamanında, eksiksiz ve en kaliteli şekilde yerine getirerek müşterilerimizi her zaman memnun etmektir.

Vizyonumuz; yaptığımız işler yapacağımız işlerin teminatı olmakla birlikte, ülkemizin asfalt üretimi ve uygulamalarını yapan büyük firmaların arasına girerek, bu sektörde bayrağımızı zirveye dikmektir.

Akdağlar Asfalt 2011 yılı ortasında yapılan 350 ton/saat (1.400.000 ton/yıl) kapasiteli Asfalt Plenti yatırımı ile sektöre hızlı bir giriş yapmıştır. Asfalt üretiminin yanı sıra serme – sıkıştırma hizmeti de vermektedir. Asfalt üretiminin hammaddesi olan Bitüm, söz konusu üretim maliyetinin %52’sini oluşturmaktadır. Bitüm imalatı ve satışı, ülkemizde maalesef tekel konumunda olan TÜPRAŞ tarafından sağlanmaktadır. Bu nedenle yine grup bünyesinde kurulan Akdağlar Sıcak Bitüm A.Ş. 2010 yılında yaptığı uluslararası ortaklıkla (ABD’li Sargeant Grubu) Bitüm ticaretine başlamış, 2011 yılı 3. çeyrekte mevcut ortaklığı bitirmiştir.